قیمت یخچال کوچک اتاق خواب

قیمت یخچال کوچک اتاق خواب یخچال کوچک: این یخچال ها حدود 30 تا 60 لیتر فضای نگهداری مواد غذایی دارند. یخچال کوچک

مکعبی بسیار سبک و قابل حمل است و قیمت پایینی دارد.مینی بار: این یخچال ها دارای درهای دو جداره بوده و به صورت ویترینی نیز به فروش می رسند.

یکی از انواع یخچال های کوچک که طرفداران زیادی دارد، یخچال کوچک رنگ است. این یخچال ها ظاهری بسیار زیبا و شیک دارند و در رنگ های مختلفی مانند زرد، قرمز، آبی و صورتی تولید می شوند. اکثر افراد برای خرید یخچال به دنبال رنگ های کلاسیک مانند سفید، مشکی یا نقره ای و بژ هستند، اما یخچال کوچک رنگ نیز می تواند به عنوان گزینه ای جالب برای چیدمان شادتر انتخاب شود. یخچال های کوچک رنگی به خصوص برای فضاهایی مانند خوابگاه یا ویلا پیشنهاد خوبی هستند چرا که تنظیم رنگ در این فضاها امکان پذیر است.

برندهای یخچال کوچک در ایران

در بازار ایران یخچال های کوچک از برندهای Eastkol، Emerson، Electrosteel، Eurostar، Polar، Singer، SNOWA، Samsung، LG، Hisense، Sam، Media و … وجود دارد که هر کدام دارای قیمت و امکانات ویژه ای هستند. از جمله این ویژگی ها می توان به ظاهر، بی صدا بودن، مصرف انرژی، کیفیت مواد به کار رفته در آن ها و سایر عواملی که بر قیمت آن ها نیز تأثیر می گذارد، اشاره کرد.

یخچال کوچک امرسون: امرسون یخچال های کوچکی با ابعاد 5 تا 10 فوت تولید می کند و این محصولات از کیفیت و طراحی خوبی برخوردار هستند. قیمت یخچال های کوچک امرسون از حدود 3 میلیون تن شروع می شود.یخچال کوچک الکترواستاتیک: این شرکت یکی از برندهای موفق در تولید یخچال فریزر می باشد. قیمت یخچال استیل برقی کوچک از 3 میلیون تن شروع می شود و کیفیت خوبی دارد.یخچال کوچک ایستکول: این شرکت که یک برند ایرانی است، یخچال های کوچک ساده و ویترینی را با کیفیت بالا تولید می کند و همواره یکی از پرفروش ترین های بازار بوده است. قیمت یخچال های کوچک این برند از 2 میلیون تن شروع می شود.یخچال کوچک ال جی : این برند نامی است که برای همه افراد کاملا آشناست و یخچال کوچک ال جی یکی از بهترین یخچال های موجود در بازار است و به همین دلیل قیمت بالاتری نسبت به سایر برندها دارد.

--

--

Get the Medium app

A button that says 'Download on the App Store', and if clicked it will lead you to the iOS App store
A button that says 'Get it on, Google Play', and if clicked it will lead you to the Google Play store